Kushdo që të jeni, çfarëdo që të kërkoni, gjithçka fillon këtu.

Ku
Kur
Kush
 

Mirë se vini në stay4you.com

Portali i Akomodimit të Mikpritjes, Për Vizitorët Ju Mund të Rezervoni Drejtpërsëdrejti Me Pronarët Për të Marrë Vlerën më të Mirë dhe Informacionin Vendor për Pushimet tuaja. Për pronarët Të gjitha kërkesat e menaxhimit të pronës suaj, duke përfshirë menaxhimin e pronës suaj në internet. 

Më shumë rreth nesh

logo.png

Rezervoni në mënyrë të pavarur Rezervoni Hotele

 

 
Rezervoni zbritje direkte (Për pronat pjesëmarrëse) Kodi SSJOZX
Rezervoni zbritje direkte (Për pronat pjesëmarrëse) Kodi SSJOZX
Ruaje 10%
Për regjistrim nga 01-02-2023 deri në 31-01-2024
10% Zbritje për darkat (Për pronat pjesëmarrëse) Kodi DD101
10% Zbritje për darkat (Për pronat pjesëmarrëse) Kodi DD101
Ruaje 10%
Për regjistrim nga 01-02-2023 deri në 31-01-2024

"Rezervoni direkt me pronarin" Kur rezervoni duke përdorur portalin stay4you, do të rezervoni drejtpërdrejt me pronarin, gjë që në shumë raste do t'ju kursejë para pasi nuk ka agjentë të palëve të treta që të çojnë atje. 

Pamje spektakolare gjithëpërfshirëse alpine Procesi i rezervimit të një udhëtimi me ski ose...

Kërkoni për qiratë e tendës së Yurtit Një yurt, i njohur gjithashtu si ger, është një lloj rrethore...

#Rezervo GuestHouse Direct Në mënyrë të pavarur Bujtinë me qira në...

Pushoni Përzgjedhja e Akomodimit në Hostel Bujtinat janë lloje të zakonshme të...

Zgjidhni B&B për pushimet tuaja #Rezervoni B&B Direkt krevat në mënyrë të pavarur dhe...

Ekziston një shumëllojshmëri e pabesueshme e apartamenteve për pushime në dispozicion për ju...

Udhëzuesi më i mirë i Akomodimit Glamping Glamping, i cili qëndron për "magjepsës...

Rezervoni Hotelin Shijoni dhomat e hotelit Mund t'i shpëtoni realitetit në një hotel që përcakton...

Akomodimi për pushime Çfarë lloji të akomodimit për pushime keni nevojë. The...

Udhëzuesi më i mirë i akomodimit të kabinës së drurit Një kasolle me trungje është një lloj kornize druri...

#Book Villa Holiday Direct Rezervoni në mënyrë të pavarur pushimet e vilës suaj të pavarur...

Kampingu është një lloj aktiviteti rekreativ që zhvillohet jashtë dhe...

Udhëzuesi më i mirë i akomodimit për pushime në bunkhouse Shtëpitë me bukë janë një lloj i shpeshtë i...

Rezervoni në mënyrë të pavarur akomodimin tuaj për pushime | vila, apartamente, vila

Bettyhill

 • Udhëzues Peshkimi për Akomodimin e Pushimeve Bettyhill Harbour Wall Caithness Dunnet Bay

  Udhëzues akomodimi për pushimet e Betty Hill Fishing. Me jehonën e pastrimeve të malësisë që nuk janë kurrë larg në Bettyhill, vendbanimi bregdetar u zhvillua pasi mijëra njerëz u pastruan nga lugina Naver midis 1811 dhe 1821.

  Sot, lumi Naver në bregun verior të Skocisë ka një vijë më të qetë dhe paqësore, ai është i vendosur mirë si një bazë për të eksploruar shumë liqene të shkëlqyera të troftës në dhe rreth Strath Naver, të gjitha ato ofrojnë peshkim të mrekullueshëm me mizë për troftën vërtet të egër në rrethinat më të mrekullueshme të egra dhe peizazhet mbresëlënëse malore duke përfshirë dy Munros.

  • Gjeolokacioni Bettyhill Gjerësia gjeografike 58.5252° N Gjatësi Gjeografike -4.2223° V
  • Kodi Postar Bettyhill KW14
  • Harta e Bettyhill
  • Parashikimi i motit Bettyhill
  • Vlerësime të Bettyhill
  • Forumi i Diskutimit Bettyhill
  • Bettyhill Tracks & Routes

  Kur peshkoni në Skoci, nuk jeni kurrë larg lumenjve ose detit, pavarësisht nëse jeni duke peshkuar me kallam, peshkim në det të thellë ose në një liqen.

  Sezoni i përgjithshëm i peshkimit është midis prillit/majit dhe shtatorit/tetorit, do t'ju duhet një leje për shumicën e peshkimit në ujërat e ëmbla.

Prona Mikpritëse për Shitje

#Hotels Një Udhëzues për Hotelet e Mikpritjes dhe Biznesit për Shitje Në faqen e internetit stay4you.com, ju mund të gjeni pronat e hoteleve që janë aktualisht...