- E7B781FD07584E6B3724FA0F3E087889

Ruaj & Rezervo direkt

Rezervoni akomodimin me pronarin nga vetëm 80 euro!

Ji i pavarur

Për Libër Kursimi të Madh me Pronar

Destinacionet kryesore

Drumnadrochit

 

 Mbretëria e Bashkuar
Pronat 2 
Puerto Del Carmen

 

 Spanjë
Pronat 1 

Keni nevojë për të rritur praninë tuaj në internet? Listoni akomodimin tuaj

Llojet e pronës

Steading Country Inn
Steading Country Inn epror
100.00 €  Për natë

HIDDEN, Drumnadrochit, IV636TN, Highland, Mbretëria e Bashkuar

Informacion i Shpejtë Lexo më shumë
Njëkatëshe Bellavista
Njëkatëshe Bellavista
120.00 €  Për natë

Kompleksi Bellavista Bungalow, Puerto Del Carmen, BB13, Canarias, Spanjë

Informacion i Shpejtë Lexo më shumë
Vetë Catering Malësori
Vetë Catering Malësori epror
85.00 €  Për natë

Glenurquhart, Drumnadrochit, IV63 6TN, Highland, Mbretëria e Bashkuar

Informacion i Shpejtë Lexo më shumë

Platforma më e mirë e rezervimit të akomodimit për pushime

Jepet me qira dhoma hotelesh luksoze dhe vila pushimi

#Rezervo direkt në mënyrë të pavarur

Bëni një rezervim direkt me pronarët për të planifikuar pushimet tuaja individuale. Pronarët e mirë të shtëpive për pushime do të kenë njohuri të konsiderueshme lokale dhe do të jenë në gjendje t'ju ofrojnë informacione të dobishme për t'ju ndihmuar të përfitoni sa më shumë nga zona e tyre.

Ju mund të komunikoni me pronarët e pronave drejtpërdrejt në Stay4you, pasi asnjë shërbim tjetër i listimit nuk ju mundëson këtë.

Për ata që kërkojnë një pushim aktiv ose një pushim nga jeta e tyre plot tension, Shfletoni listat për të gjetur Hotele, B&B, Vilë, Apartament, Kështjellë, Vilë dhe lloje të tjera akomodimi romantik për familje të mëdha ose të gjera.

Pronari është përgjegjës për menaxhimin e pronës së pushimeve, si dhe promovimin dhe rezervimin e rezervimeve. Kur telefononi, do të flisni me pronarin ose menaxherin e përgjithshëm të kompanisë. Kur rezervoni drejtpërdrejt me pronarin, kurseni para pasi nuk ka tarifa rezervimi ose shpenzime komisioni.

Termi "akomodim i pavarur për pushime" i referohet pronave ku pronari është përgjegjës për marketingun dhe trajtimin e rezervimeve. Nëse telefononi, do të flisni me pronarin. Kur bëni një rezervim, duhet të paguani pronarin. Ata nuk paguajnë tarifa rezervimi ose komisione. Të gjitha akomodimet e përmendura në këtë faqe janë 'në pronësi të pavarur'.

"Rezervoni direkt me pronarin" Kur rezervoni duke përdorur portalin stay4you, do të rezervoni drejtpërdrejt me pronarin, gjë që në shumë raste do t'ju kursejë para pasi nuk ka agjentë të palëve të treta që të çojnë atje. 

"Oferta unike nga pronarët" Këtu do të gjeni oferta unike nga pronarët të disponueshme vetëm në stay4you.com pasi pronarët shtojnë atje marrëveshje dhe oferta vetë dhe stay4you nuk i ndani ato. 

"Bëhu i pavarur" Krijoni pushimet tuaja të pushimeve në mënyrë të pavarur për kursime të mëdha, fleksibilitet dhe zgjedhje më të madhe.